Telefon

0850 220 14 56

Adres

Koza Mahallesi, Koza Park Evleri, C Blok, Dükkan No:17, Esenkent/İstanbul

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

Şirketiniz hakkında bilgi edinebilir miyim?

Tabii ki! Serenli Home’u daha yakından tanımak isterseniz, öncelikle buraya tıklayarak kurumsal sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla detay ve bilgi isterseniz buraya tıklayarak iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizin altında bulunan canlı destek bölümünü kullanarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Serenli Home'un diğer firmalardan farkı nedir?

Serenli Home olarak sektörde liderlik vasfını gururlu bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. 2020 yılından beri sektörün en önde gelen oyuncusu olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. 
1. Kaliteden ödün verilmez. 
2. Hızlı sevkiyat.
3. Güvenilir alışveriş. 
4. Ürün çeşitliliği. 
5. 7/24 Canlı destek.
6. Ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit seçenekleri.


Kuruluşumuz ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hafta sonu verdiğim sipariş ne zaman gelir?

Hafta sonu verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki ilk iş gününden itibaren 2 iş günü içinde teslim edilecek şekilde işleme alınarak hazırlanmaktadır.

En çok satılan ürünleri görebilir miyim?

Serenli Home bünyesinde en çok satılan ürünlerimizi tabii ki görebilirsiniz. Bu listeye ulaşabilmek için Mağaza sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ürün iade koşulları nelerdir?

Firmamızdan kaynaklanan ürün kalitesi ile ilgili durumlarda müşteriden ürün iadesi alınmaktadır. Ürünün iade alınabilmesi için gerekli koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi bölümünde 6. maddede detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER

İLETİŞİM FORMU